BİGA
TİCARET ve SANAYİ ODASI
HAKEM LİSTESİ
ASİL HAKEM LİSTESİ |
YEDEK HAKEM LİSTESİ |
||
1 |
ENDER MERAL |
1 |
OLCAY TUNCEL |
2 |
MURAT VAR |
2 |
HAYRULLAH ÖNDER |
3 |
ZÜHTÜ UYGUN |
3 |
SADETTİN ARSLAN |
4 |
SUAT EŞELEKLİ |
4 |
CANBERK GÜRSOY KONT |
5 |
İBRAHİM SERDAR GARANÇER |
5 |
ADNAN KÜRKÇÜ |
6 |
MÜFİT KESKİNER |
6 |
FEHMİ OCAK |
7 |
İBRAHİM BİLGİ |
7 |
MÜZEYYEN IŞIK |
8 |
ŞEREF AKYIL |
8 |
SADIK EKİM |
9 |
AYHAN GÜNEY |
9 |
MUSTAFA ÇİFÇİ |
10 |
MİMAN ŞAHİN |
10 |
EROL ŞAHİN |
11 |
BÜLENT CANBERK TARHAN |
11 |
ÖZKAN YILMAZ |
12 |
MURAT ÇAKIROĞULLARI |
12 |
NURİ SEKMEN |
13 |
EMİN KAYA |
13 |
RESMİYE YAĞAN |
14 |
İRFAN ÇINAR |
14 |
FATİH KÖSEOĞLU |
BİLİRKİŞİ
LİSTESİ
ASİL BİLİRKİŞİ LİSTESİ |
YEDEK BİLİRKİŞİ LİSTESİ |
||
1 |
MURAT ALŞAN |
1 |
İLHAN BAYRAM |
2 |
KORAY KABADAYI |
2 |
İLKER EREN |
3 |
HASAN SEPİCİ |
3 |
HÜSEYİN KEÇECİ |
4 |
NİHAT KÖSEOĞLU |
4 |
METİN YAZAN |
5 |
HABİL FİLİZ |
5 |
ÖMER ÖZEL |
6 |
ALİ TAHSİN YAŞIK |
6 |
HASAN ŞAHİN |
7 |
YAKUP BULUT |
7 |
EMRULLAH ÖNDER |
8 |
ALPER UYSAL |
8 |
CENGİZ ERDEĞER |
9 |
TUNCAY KARAN |
9 |
ERSOY AKYIL |
10 |
İLHAN AYDIN |
10 |
SEDAT BİLGİ |
11 |
FATİH CEYLAN |
11 |
FAHRETTİN AY |
12 |
AHMET KEMERLİ |
12 |
MUSTAFA BIYIKLI |
13 |
ERGİN SEZEN |
13 |
BÜLENT BAŞ |
14 |
MEHMET FUAT EŞELEKLİ |
14 |
MÜCAHİT KURAK |
EKSPER LİSTESİ
ASİL EKSPER LİSTESİ |
YEDEK EKSPER LİSTESİ |
||
1 |
ALİ TANER ALKAN |
1 |
SEBAHATTİN ŞAHİN |
2 |
GÖKNİL KARPUZOĞLU KÖSE |
2 |
MEHMET YAŞIK |
3 |
TURGUT AKAN |
3 |
ENDER MERAL |
4 |
ALPER ŞEN |
4 |
MUHARREM HATKO CANTÜRK |
5 |
ALPER UYSAL |
5 |
ERHAN YAŞAR |
6 |
HAKAN ARSLANTÜRK |
6 |
MESUT UYSAL |
7 |
MÜCAHİT KURAK |
7 |
ELİF ÖZMERAL |
8 |
MUSTAFA RÜŞTÜ ŞAHİN |
8 |
SEMİH KAVAKLIOĞLU |
9 |
İHSAN ACAR |
9 |
ALİ YÜCEL |
10 |
ALİ TAHSİN YAŞIK |
10 |
ÖZGÜR SURAT |
11 |
ERDİL ÇAĞLAYAN |
11 |
BÜLENT BAŞ |
12 |
ERSİN KURU |
12 |
HALİDE SEZER |
13 |
FİKRET GİRENGİR |
13 |
YASİN ÇOLAK |
14 |
HAMİDE CANBAZ |
14 |
EROL SEZEN |
Odamızın
Temsilcisi Bulunan Komisyonlara Seçilen Üyeler
1. VERGİ DAİRESİ
TAKDİR KOMİSYONU
Asil Üyeler Yedek
Üyeler
1. Çetin AKPINAR 1.
Ümit ALŞAN
2. Ekrem ARSLAN 2.
Hüseyin ŞAHİN
2. TÜKETİCİ
SORUNLARI HAKEM HEYETİ
Asil Üye : Cüneyt OFLAZ
Yedek Üye : Hakan
AKIN
3. ESNAF VE TACİR
AYRIMI KOMİTESİ
Asil Üye : Hüseyin ERDOĞAN
Yedek üye : Erol
ŞENER
4. HAL HAKEM
KURULU
Asil Üye : Cüneyt OFLAZ
Yedek üye : Hüseyin
ERDOĞAN
5. BİGA ORGANİZE
SANAYİ BÖLGESİ MÜTEŞEBBİS HEYETİ
Asil Üye
1. Şadan DOĞAN
Yedek Üye
1. Furkan ŞANLI
6. HESAPLARI
İNCELEME KOMİSYONU
1. Erol ŞENER
2. Pınar ŞEN
3. Ümit ALŞAN
7. YAYIN KURULU
Dergi Sahibi :
Şadan DOĞAN
Sorumlu Müdür :
Hüseyin ŞAHİN
Yayın Kurulu:
1.
Furkan ŞANLI
2. Hüseyin
ERDOĞAN
3. Sedat
ÇAKIR
4. Hakan
AKIN
5. Jale
KIRBAŞ
Odamız
İştiraklerine Temsilci Olarak Seçilen Üyeler
1. GÜMRÜK ve TURİZM
İŞLETMELERİ TİCARET A.Ş.
Asil Üye : Sedat ÇAKIR
Yedek üye : Furkan
ŞANLI
2. GÜNEY MARMARA
KALKINMA AJANSI (GMKA) KALKINMA KURULU
GMKA Kalkınma Kurulu
Üyesi: Şadan DOĞAN
3. OSB’LERİN PARSEL TAHSİS, SATIŞ VE DEVİR
İŞLEMLERİ İLE RUHSAT VE İZİNLERİNİN İZLENMESİ VE ALTI AYDA BİR BAKANLIĞA
RAPORLANMASINI SAĞLAMAK ÜZERE OLUŞTURULACAK KOMİSYON ÜYESİ
Üye: Furkan ŞANLI
4. TRAKYA AVRUPA BİRLİĞİ İŞ GELİŞTİRME MERKEZİ (ABİGEM)
A.Ş.
TEMSİLCİSİ
Şadan DOĞAN
5. BİGA FUARI HAZIRLIK
VE KOORDİNASYON KOMİTESİ
Üye: Cüneyt OFLAZ
Üye: Furkan ŞANLI
Üye: Sedat ÇAKIR
6. İNSAN HAKLARI
KOMİSYONU
Asil Üye : Adnan DEMİR
AKREDİTASYON İZLEME KOMİTESİ
ADI SOYADI |
GÖREVİ |
Şadan DOĞAN |
Komite Başkanı |
Sedat ÇAKIR |
Komite Üyesi |
Pınar ŞEN |
Komite Üyesi |
Mustafa MUTLU |
Komite Üyesi |
Gülşen GEZER |
Komite Üyesi |
EĞİTİM KOMİSYONU
ADI SOYADI |
GÖREVİ |
Jale KIRBAŞ |
Eğitim Komisyonu Başkanı |
Erol ŞENER |
Eğitim Komisyonu Üyesi |
Hakan AKIN |
Eğitim Komisyonu Üyesi |
Tevfik BAŞARIR |
Eğitim Komisyonu Üyesi |
Hüseyin ERDOĞAN |
Eğitim Komisyonu Üyesi |
Furkan ŞANLI |
Eğitim Komisyonu Üyesi |
Serdar SEÇİLEN |
Eğitim Komisyonu Üyesi |
EĞİTİM ve GIDA YARDIMI DAĞITIM KOMİSYONU
ADI SOYADI |
GÖREVİ |
Hüseyin ŞAHİN |
Komisyon Başkanı |
Sedat ÇAKIR |
Komisyon Üyesi |
Cüneyt OFLAZ |
Komisyon Üyesi |
Kurum |
Komisyon ve
Kurul |
Temsilci |
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği |
Avrupa Birliği Uyum Komisyonu |
Şadan DOĞAN |
T.C. Çanakkale Valiliği |
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu |
Şadan DOĞAN |
Biga OSB |
Müteşebbis Heyeti |
Şadan DOĞAN |
Biga Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü |
OSB’lerde Parsel Tahsis Satış ve Devirleri Denetleme
Komisyonu |
Furkan ŞANLI |
Biga Kent Konseyi |
Kent Konseyi |
Şadan DOĞAN |
T.C. Çanakkale Valiliği |
Avrupa Birliği Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu |
Mustafa MUTLU |
Biga Vergi Dairesi |
Takdir Komisyonu |
Çetin AKPINAR Ekrem ARSLAN |
Güney Marmara Kalkınma Ajansı |
Kalkanma Kurulu |
Şadan DOĞAN |
T.C.Biga Kaymakamlığı |
Tüketici Sorunları Hakem Heyeti |
Cüneyt OFLAZ |
Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü |
Hal Hakem Kurulu |
Cüneyt OFLAZ |
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü |
Yerel Kıymet Takdir Komisyonu |
Cüneyt OFLAZ |
T.C. Biga Kaymakamlığı |
İnsan Hakları Komisyonu |
Adnan DEMİR |
T.C. Çanakkale Valiliği |
KAMU, ÜNİVERSİTE VE
SANAYİ İŞBİRLİĞİ PLANLAMA VE GELİŞTİRME KURULU |
Sedat
ÇAKIR Asil Furkan
ŞANLI Yedek |
T.C. Biga Kaymakamlığı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığı |
UYUŞTURUCU İLE
MÜCADELE İLÇE KURULU |
Mustafa MUTLU |